PL

Apartament Classic

  • 50 m2
  • maks. 4 osoby

Apartamenty 2-pokojowe: sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz z salonem z rozkładaną dwuosobową kanapą, połączonym z aneksem kuchennym. W apartamencie dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na wyposażeniu znajdują się również ręczniki, szlafroki oraz kosmetyki hotelowe. 

Zameldowanie standardowo odbywa się od godz. 15:00 do godz. 18:00. Jeżeli planujesz przyjechać w późniejszych godzinach, prosimy o poinformowanie z wyprzedzeniem. Wymeldowanie odbywa się w godzinach od 08:00 do 10:00. Jeżeli planujesz wyjechać wcześniej, poinformuj nas o tym wcześniej. W celu przedłużenia doby prosimy o skontaktowanie się z biurem Polanki Aqua Apartments tel.: +48 504 458 148.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy Gości ze zwierzętami. Prosimy, aby opiekun zwierzaka dbał o jego czystość i odpowiednie zachowanie. Za zakwaterowanie czworonoga pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 50 PLN za dobę pobytu.

Na życzenie Gości do apartamentu możemy wstawić łóżeczko turystyczne z materacem wraz z kompletem pościeli dziecięcej, w cenie 20 PLN za dobę.

Parking dodatkowo płatny w niektórych ofertach.
Mastercard Maestro Visa Visa Electron